Vasárnap este a szövetségi kapitány az M4-nek adott volna interjút, ám végül lemondta az eseményt. A történteket egy nyilatkozatban magyarázta meg. Mint írta:
„Sajnálattal mondtam le a mai interjút. Nem vagyok az az ember, aki szeret kapkodva dönteni, nyilatkozni. A mostani helyzet különleges, így nekem is több időre van szükségem, hogy összefoglaljam és megosszam a nézőkkel, a magyar válogatott szurkolóival a mondandómat. A jövőben – mint eddig is – nyitott vagyok a megkeresésekre, és szívesen elmondom a véleményem!”
A magyar válogatott helyzete nem túl biztató, a vb-re már nem juthat ki a csapat, az utolsó négy meccsét pedig elvesztette, sőt gólt sem tudott szerezni.