„A zaj meg az unalom, visszhangzik a falakon. Ma az istenek ritmusát akarom” – énekli legújabb klipjében Magyarország első kézműves rockzenekara, a Sensus. Manapság megszokott jelenségnek számít, hogy minden termékből piacra dobnak kézműves verziót is, majd kétszer annyi pénzt kérnek érte. Úgy látszik most már kézműves rockzenekar is létezik. A különbség csak annyi, hogy a debreceni együttes koncertjei olcsóak, ráadásul kimondottan jó zenét is csinálnak!
A Sensus azt írja magáról az oldalán, hogy eklektikus zenéjükkel különleges atmoszférájú bulikat csinálnak mindenkinek, aki kedveli a táncolható, de mégis komoly mondanivalóval bíró zenéket.