Bubenkó Csaba, a Kereskedelmi Dolgozók Független Szakszervezetének vezetője volt a TV2 Mokka című műsorának a vendége csütörtökön reggel. A szakszervezetői vezető amellett, hogy természetesen ellenzi a vasárnapi nyitva tartást, úgy vélte: korai még tüntetni ellene, és értelmetlennek tartja a Kereskedelmi Alkalmazottak Szakszervezetének most vasárnapra tervezett tüntetését a boltzár feloldása ellen.
A szakszervezeti vezető elmondta: a KDNP-s Harrach Péter már meg is hívta őket hétfőre egy egyeztetésre a témában.