Az LMP ingyenesen használható sportpályákat hozna létre Budapesten a fővárosiak sportolási lehetőségeinek bővítése érdekében. Ezt Csárdi Antal, az ellenzéki párt főpolgármester-jelöltje jelentette be vasárnap a XVI. kerületben tartott sajtótájékoztatóján, amelyen Mizsei László, az LMP kerületi polgármesterjelöltje is részt vett.
Csárdi Antal úgy fogalmazott, miközben a kormány százmilliárd forintokat költ új stadionok építésére, addig a budapestieknek az iskolán kívül nem áll rendelkezésükre ingyenes sportolási lehetőség.