„Csak akinek nem okoz gondot!” – Hadházy megint összekoldulta a büntetése összegét

A független parlamenti képviselőt megbüntette Kövér László házelnök, miután a nem jogerős kitiltása idején nem ment be a parlamentbe szavazni.

Kövér László szerint a politika feladata annak biztosítása, hogy az emberek építeni tudjanak, viszont mindenki felelős azért, hogy az értékeket átörökítse a jövő nemzedékének.
Az Országgyűlés elnöke szerint a jelenlegi kormány az elmúlt három és fél év minden napján Magyarország megújításán, illetve azért dolgozott, hogy kijelenthessük: ma már könnyebb a „hátizsák”, amit megörököltünk.
Kövér László a kabinet erőfeszítéseiről, valamint a kisebb és nagyobb közösségek felelősségéről a Pest megyei Taksony művelődési házában, a község névadójára emlékező péntek esti ünnepségen beszélt. A házelnök kijelentette: a politika feladata annak biztosítása, hogy az emberek építeni tudjanak, ugyanakkor mindenki felelős nemcsak önmagáért, hanem a rá bízott értékekért, vagy például a kultúránkért is, amit mindenki köteles a jövő nemzedékének átörökíteni.