Navracsics Tibor a Mandiner Klubesten: Magyar Pétert sokan buzogánynak tekintik a baloldalon
Navracsics Tibor nemcsak Magyar Péterről beszélt, de arról is, miért mosolygott Karácsony Gergely mellett Budapest új villamosainak átadásán.
Jóri András adatvédelmi biztos szerint Navracsics Tibor igazságügyi és közigazgatási miniszter kijelentésével ellentétben sohasem egyeztettek vele a szociális kérdőívekről.
Jóri András adatvédelmi biztos kedden cáfolta Navracsics Tibor igazságügyi és közigazgatási miniszter hétfői, szociális konzultációval kapcsolatos állításait és megismételte: vele semmilyen egyeztetés nem történt a szociális kérdőívekről. Az adatvédelmi biztos elmondta, már az első találkozón sem mutatták meg neki a kérdőívet, egyidejűleg közölték, azt már egyébként sem lehet módosítani.
Miután hétfőn Novák Előd jobbikos képviselő az üggyel kapcsolatban felvetette aggályait a Parlamentben, Navracsics Tibor úgy válaszolt: Jóri Andrásnak nem volt kivetnivalója, amíg ki nem derült, hogy megszűnik a pozíciója.
Frissítés
Az adatvédelmi biztos a személyét érintő állítások miatt bírósági úton érvényesíti jogait - olvasható az MTI-hez kedd este eljuttatott ombudsmani közleményben.