Magyar Péter nagy próbatétele: az első 100 nap, ami mindent megváltoztathat

Antall József, Horn Gyula, Orbán Viktor, Medgyessy Péter vagy Gyurcsány Ferenc példáját követi az új kormányfő?

Kedden délelőtt öngyilkos lett Dunaújváros nemrégiben lemondott fideszes alpolgármestere, Tóth László. A rendőrség közigazgatási eljárás keretében vizsgálja a rendkívüli halál okait.
Kedden öngyilkos lett Tóth László, Dunaújváros nem régen lemondott fideszes alpolgármestere. A rendőrség későbbre ígért bővebb tájékoztatást az ügyben. Az elsődleges információk szerint nem történt idegenkezűség, a rendőrség közigazgatási eljárás keretében vizsgálja a rendkívüli halál okait és körülményeit. Tóth László április 15-én mondott le gazdasági alpolgármesteri tisztségéről.
A Bors azt írja, az egyik helyi politikus szerint Tóth lemondása mögött Fideszen belüli belharcok állhattak. Szintén erre utal az alpolgármester lemondólevele is: „frakción belüli összefogás, valódi párbeszéd kialakulása helyett a folyamatos széthúzás volt a jellemző” - írta Tóth.
