
Lemond képviselőségéről is Fodor Gábor
2009. július 10. 12:31
Távozik a parlamentből a veterán képviselő, volt SZDSZ-pártelnök.
Összesen 1 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
states
2009. július 10. 18:31
Fodor lelépésével az SZDSZ valószínűleg elvesztette az esélyét még az 1%-ra is, ami ugye azt jelenti, hogy nem kap költségvetési támogatást sem...
Válasz erre
0
0






