Kikaptunk a skótoktól

2018. március 27. 21:10

Skócia futballválogatottja 1-0-ra legyőzte hazánkat.

A kazahoktól elszenvedett 3-2-es hazai vereség után fokozott figyelem kíséri a belga Georges Leekens szövetségi kapitánnyal dolgozó magyar válogatottat. A Groupama Arénaban kedden este a skótok ellen léptünk pályára, a 10.000 néző előtt rendezett találkozó első félideje ugyanakkor nem hozott áttörést.

Skócia 1-0-ra vezetett hazánk ellen, miután az első félidőben nem bírt egymással a két válogatott a Groupama Arénában. Pedig kulcsfontosságú lett volna felállni a kazahok elleni vereségből a Georges Leekens vezette nemzeti tizenegynek.

A magyar csapat a 29. percben Dzsudzsák beadásából Szalai révén veszélyeztetett, majd a félidő végén Guzmics is kapura fejelhetett, sajnos mindkét kísérlet sikertelen maradt. A skótok azonban egy szemfüles góllal a második félidő elején Phillips révén megszerezték a vezetést. Gulácsi hiába hárított tizenegyest, és Nikolics és Böde is hiába küzdött elszántan, az eredmény már nem változott. Kazahsztán után újabb vereséget hozott az év a válogatottnak.

Összesen 109 komment

rajgy
2018. március 28. 17:58
Ez lehet még jó jel is. Az angolok a történelmi 6:3 után 13 évvel világbajnokok lettek.
2018. március 28. 09:50
"Skócia futballválogatottja 1-0-ra legyőzte hazánkat" Nem a hazánkat győzte le, csak az aranylábúakat. Remélem, ott még nem tartunk, hogy a haza a magyar focival lenne egyenlő.