A fesztiválozókat minden reggel friss napilapok várják: a VOLT teljes területén van egy csomó ingyenes Blikk, Nemzeti Sport és Kisalföld. Persze belenéztünk a lapokba mi is: a Blikk címlapján Schmitt Pál államfőségéről említést sem tesznek, csupán a hatodik oldalon találni valamit, ott is jól elrejtve. Külön csemege, hogy a bulvárlapnak a mai napig nem sikerült megjegyeznie Schiffer András pártjának nevét, szerintük az ugyanis a Legyen Más a Politika nevet viseli. Sör, tej, péksüti, esetleg sült kolbász - ez a reggelije az általunk megkérdezett voltozóknak. Próbálunk azért olyan arcokat is megszólítani, akik a román reggelit preferálják: sör és cigi.
Mi lesz ma?
A mai programkínálatból a holland Datarockot ajánljuk, ők fél egykor lesznek az MR2-MOL színpadon, finom elektrockról van szó. A drum and bass kedvelőinek pedig az angol Ed Rush okozhat igazi örömet, aki a Datarockot követi majd kettőkor. A nagyszínpadon a régi magyar rockzenéké a szerep: lesz Omega, Deák Bill Gyula, Tankcsapda és az Edda fognak zenélni. Pataky Attila őszinte rajongóiként már nagyon várjuk az újabb haknit!