Összeomlott az ukrán nagykövet Trump és Zelenszkij szóváltása közben (VIDEÓ)

2025. február 28. 20:29

Minden az arcára volt írva Okszana Markarova ukrán nagykövetnek.

2025. február 28. 20:29

Ahogy azt lapunk is megírta, katasztrófába torkollott Trump és Zelenszkij pénteki tárgyalása Washingtonban. A két vezető, valamint az alelnök, J.D. Vance ráadásul a kamerák kereszttüzében kerültek heves szóváltásba. Egy videó került fel az internetre, amin Okszana Markarova ukrán nagykövet a kezébe temeti az arcát, miközben a szópárbajt hallgatja.

Trump nem sokkal a jelenet után egy közleményben bejelentette, hogy berekesztette a tárgyalásokat és lényegében hazaküldte Zelenszkijt.

A videót itt tudja megtekinteni: 

Nyitókép: Mario Nawfal X-oldala

***

Ezt is ajánljuk a témában

Ezt is ajánljuk a témában

 

Összesen 115 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
verkez
2025. március 01. 00:20
Ilyenkor látszik, hogy ukrajnában is vannak normális emberek, és hogy nekik mennyire fáj ez a majom. Néhai Katona Tamás jutott eszembe, aki az öreg Jeszi után szaladgált annak a hülyeségeit elsímiítani. Sajnálom a tisztességes ukránokat.
Szerintem
2025. március 01. 00:17
Nagyon örülök, hogy az itt tobzódó balfaszok lelkesen bizonyítják, hogy a háborút éljenezve, háborúba taszítanák Magyarországot. Ez fontos, meggyőző infó, hogy majd hová lesz érdemes behúzni a választásokon az X-et.
csapláros
2025. március 01. 00:09
john-lennon-a-libsik-kiralya 2025. február 28. 23:24 ..."Miért jó az nekünk, ha innentől az USA kiszáll, és Európának kell ezt a háborút megvívnia?".. Mi az, hogy kell ??? 1. A 'kell' szó jelentése és fogalma a magyar nyelvben: szükséges, fontos, elengedhetetlen. Miért is szükséges, fontos, ELENGEDHETETLEN Európának (?), azaz az UNIÓNAK (!) megvívnia ezt a háborút ??? 2. Te is azon szarfaszúak egyike van, akik nem tudják, hogy a konfliktusok megoldásának a háború a legrosszabb eszköze, mert a háborúban SOHA nincs nyertes. Ma már az iskolákban 1945 óta tanítják a konfliktus menedzselést a leendő közgazdásznak és vállalkozóknak. 3. Ezért az USA valóban kiszáll a háborúból, és tárgyalni akar, mint Putyin is, valamint ezt várja el a fejlődő világ is, mi is, csak Ukrajna és az Unió NEM. 4. A mi káraink nem az USA háborúból való kiszállása miatt keletkeztek, hanem a háború kitörésével, és mindaddig tart, amíg a háborúnak vége nem lesz.
2025. március 01. 00:03 Szerkesztve
Értelmes ember tudja, ez összerántja az ukrán társadalmat, és béke biztosan nem lesz, ha így marad... Bármi, csak béke nem. Nyilván, ha Orbán lett volna hasonló helyzetben, az elsők között adta volna meg magát.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!