„Elképesztő összefogás jött létre, konkrét összeget nem tudunk, de az őrmester elöljárója szerint sok pénz érkezett be a számlára” – magyarázta Nofhoff, hozzátéve, hogy
nagyon sok rendőr utalt magánadományt bajba került kollégája számára,
de volt olyan cég is, amely azt vállalta, hogy havi 50 ezer forintot utal át a rendőrnek decemberig, hogy az alapkiadásai folyamatosan fedezve legyenek. A budapesti rendőrök adományaiból emellett egy közös csomagot is összeállítottak az ötéves gyermek számára gyermekjátékokból, édességekből, és volt olyan sportegyesület, amely például egy biciklit ajánlott fel az árván maradt kisfiú számára.