Tiszta Sztálingrád: csecsen csatajelenetek Mariupolból
Bár még nem jelenthető ki, hogy Mariupol elesett, de a közösségi médiában keringő felvételek szerint az orosz és csecsen csapatok már a szétbombázott és apokaliptikus képeket mutató városban vannak. Korábbi sajtóhírekkel szemben tehát a csecsenek nem hagyták el Ukrajnát, hanem javában harcolnak.
Az egyik csecsen katonákat ábrázoló videó – amelyet először Ramzan Kadirov posztolt – első másodpercei kifejezetten a sztálingrádi csata az 1993-as filmen is ábrázolt jeleneteire is hajaznak.
Itt a felvétel:
Chechen dictator Ramzan Kadyrov posts a video purportedly showing Chechen fighters in Ukraine. They’re waving a flag with his goddamn face on it. When Putin (who turns 70 this year) finally kicks the bucket, Moscow has this to enjoy from its man in Grozny (who’s only 45). pic.twitter.com/MEIWVqPVZG
— Kevin Rothrock (@KevinRothrock) March 24, 2022
Összehasonlításképpen pedig itt a film, a városi csatajelenetek a 20. és a 30. perc között láthatóak.
Összesen 46 komment
Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi.
Hozzászólás szerkesztése
Én Schadl fővégrehajtóra, Völner korrupcióügyi álamtitkárra, Boldog közbeszerzési főtanácsadóra, Lázár ménesügyi kabinetvezetőre, Semjén rénszarvasröptetőre, Voldemort becsületügyi főképviselőre, Borkai adideadidit Audiföldügyleteki olimpikonra, és az zország megtakarítésoknélküli minielnökére szavazok.
Talán.
Én Schadl fővégrehajtóra, Völner korrupcióügyi álamtitkárra, Boldog közbeszerzési főtanácsadóra, Lázár ménesügyi kabinetvezetőre, Semjén rénszarvasröptetőre, Voldemort becsületügyi főképviselőre, Borkai adideadidit Audiföldügyleteki olimpikonra, és az zország megtakarítésoknélküli minielnökére szavazok.
Talán.
Lali975 2022. március 24. 13:07
1
@nick89
Nektek KUSS!
Előbújt a koncot féltő sakál belőled....
valamit a témáról?
Mert például engem egyáltalán nem érdekel, hogy egy ilyen hülye, mint te kire szavaz. Szerintem mást sem érdekel.
Bejelentkezés