A Pride-zászlók helyére kitűzött magyar nemzeti lobogót is a Dunába dobták az Erzsébet hídról

Szabálysértési eljárást indított az V. Kerületi rendőrkapitányság.

A Balatonnál lehetett látni.

Kedden éjszaka fél 1 körül tűzgömb húzott át az égen – olvasható az Infostart cikkében. Balatonszemesről északkelet felé lehetett látni. A portál hozzáteszi: a március nem a meteorokról híres, de áprilisban már érkeznek meteorrajok, a Lyridák és az Éta Aquaridák is feltűnnek az égbolton.
Nyitókép: YouTube