Magyarország elítélte Oroszország katonai fellépését. A szavakat pedig tettek követték: a magyar kormány támogatta az Oroszország elleni szankciók sorozatát. Az EU-s országok igen széles körben fogadtak el szankciókat Oroszországgal szemben – abban bízva, hogy ezek segítenek leállítani a háborút. A szankciók azonban nem csak Oroszországra hatnak. Azok Európát is érintik. Ezen belül pedig a magyar gazdaságot is. Hogyan? Illetve hol van ebben az ésszerű határ? Ezeknek jártunk utána a Mandiner Reakció legújabb részében.
A Mandiner Reakcióval hétről hétre igyekszünk elmagyarázni fontos (itthoni és külföldi) közéleti ügyeket közérthetően és lényegre törően. Célunk, hogy néhány percben vázoljunk a Mandiner felületein egyébként bővebben és alaposan is kifejtett, bemutatott témákat.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis
részét látja.
Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon! A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi.
1994-ben Oroszország egy szélsőségesen monokultúrás gazdaság volt, exportja meghatározó részét a szénhidrogének tették ki. 2022-ben Oroszország ugyanilyen monokultúrás gazdaság.
Összesen 21 komment
Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi.
Hozzászólás szerkesztése
nem fogok azert dragan tankolni mert egy harmadik orszag nem bir magaval es rancigalja a maci bajszat.
Bejelentkezés