Ketrecharcosokból álló magánhadsereget bérelt fel Magyar Péter: bemutatjuk a gárdát!

2026. április 01. 14:44

A csapat élén Schildkraut Roland áll, a korábbi magyar taekwondó-bajnok.

2026. április 01. 14:44
null

Miközben másokat vádol, Magyar Péter ketrecharcosokból álló testőrgárdát bérelt fel, ők veszik körbe lépten-nyomon, követik szorosan minden lépését – írta a Ripost. A lap az elmúlt hetekben több, a Tisza magánhadseregében rendszeresen tevékenykedő verőlegényt is beazonosított. A Ripost úgy tudja, hogy a csapat élén Schildkraut Roland áll, a korábbi magyar taekwondó-bajnok, aki napi szinten egyeztet Magyar Péterrel, közvetlenül tőle kap utasításokat arra vonatkozóan, mikor, hol és hány emberrel kell biztosítani a Tisza Párt elnökének mozgását. A Ripost arról ír, hogy Schildkrautot többször is összefüggésbe hozták L. Antallal egy korábbi maffiagyilkosság, – „Olasz Misi” fejbelövése – elítélt vádlottjával. Komoly nézeteltérés, hosszabb konfliktus, „elszámolási viták” voltak kettőjük között.

A Ripost a Tisza legbelsőbb köreiből származó információkra hivatkozva azt írta, hogy 

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Vereség után: megszólal a Fidesz kampányfőnöke | REAKCIÓ Orbán Balázzsal (VIDEÓ)

Vereség után: megszólal a Fidesz kampányfőnöke | REAKCIÓ Orbán Balázzsal (VIDEÓ)
Tovább a cikkhezchevron

Schildkraut „nagy titkok tudója”, olyannyira bizalmi embernek számít, hogy Magyar Péter kényes magánprogramokra és családi eseményekre is őt viszi magával. 

Schildkrautot egyébként a Mandiner is kérdezte Magyar Péter egyik drogos partijával kapcsolatban, ám nem volt hajlandó beszélni. Ő vitte be Magyar Péter csapatába a lap szerint Fehér Zsombor thai-box bajnokot és ketrecharcost és Csele Sebestyént is.

Nem riadnak vissza az erőszaktól sem: újságírókat rángatnak ki tiszás rendezvényekről, sőt ellentüntetőket is megrángattak, megrugdostak. 

Nyitókép: Facebook

 

Összesen 112 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
vittttya
2026. április 03. 10:49
őket is fogja a golyó ‼️‼️
Válasz erre
0
0
irizar
2026. április 03. 07:03
Igazi nagypofájú, beképzelt, fosós kis hülyegyerek! A nőkel szemben, félelem nélkül, egyedül is megy neki a "parasztkodás"! Tényleg ő lenne a kiválasztott?!
Válasz erre
2
0
cint04
2026. április 02. 20:03
hármójuk IQ-ja összesen 120...
Válasz erre
2
0
Mantinka
2026. április 02. 08:21
"szilvarozsa 2026. április 01. 16:27 Ugyan miért bérelne fel magánhadsereget, te nagyon hülye? Orbánt hivatalból védi egy egész állami szervezet" orbán király mitől fél, hogy egy egész állami szervezet védi? Vannak a világban vezetők, akiket nem kell védeni, mert jól csinálnak dolgokat, nincs félnivalójuk. orbán király mitől fél? Tán nem jól csinál valamit? Sakk-matt
Válasz erre
1
5
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!