A bizonytalan szavazóknak üzent a híres magyar modell

2026. április 07. 19:37

Rába Tímea a magyar nőknek is adott tanácsot Magyar Péterrel kapcsolatban.

2026. április 07. 19:37
null

Ha én bizonytalan választó lennék, számtalan kérdés fogalmazódna meg bennem Magyar Péterrel kapcsolatban – kezdte videóbejegyzését Rába Tímea. 

Az egykori modell úgy fogalmazott, szeretné például tudni, 

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Hangosan kinevették Von der Leyen őrült ötletét: így akarja megmenteni Európát az energiaválságtól

Hangosan kinevették Von der Leyen őrült ötletét: így akarja megmenteni Európát az energiaválságtól
Tovább a cikkhezchevron

hogyan döntene a Tisza elnöke az ország fontos dolgairól, mert erre sajnos a mai napig nem kaptunk tőle választ.

„Az is érdekelne, hogy miért a brüsszeli érdekeket képviseli a magyar érdekekkel szemben? Kíváncsi lennék arra is, hogyan tudná valaki tapasztalat nélkül vezetni ezt az országot? A szomszédunkban háború zajlik, neki pedig semmiféle diplomáciai kapcsolata nincsen” – sorolta kételyeit Rába Tímea, aki a magyar nőknek is üzent. 

Hogyan bíznátok rá az életeteket egy olyan férfira, aki lehallgatta a feleségét és elárulta a családját? 

– tette fel a kérdést, hozzátéve, ezeket mindenki gondolja át jól, majd leszögezte, ő biztosan nem szavazna április 12-én Magyar Péterre.

Nyitókép forrása: Rába Tímea Facebook-oldala

 

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

„Épeszű ember nem akarhatja ezt!” – belebukhat a Tisza Párt a nyilvánosságra hozott dokumentumokba

„Épeszű ember nem akarhatja ezt!” – belebukhat a Tisza Párt a nyilvánosságra hozott dokumentumokba
Tovább a cikkhezchevron

Összesen 11 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
madas
2026. április 07. 21:12
Imádlak Rába Timi!
Válasz erre
0
0
csulak
2026. április 07. 21:09
aki nem akar 4 szeres adokat fizetni az szavazon a Fideszre ! a Tiszasok minden adokedvezmenyt eltorolnek ha nyernek !
Válasz erre
0
0
Töki
2026. április 07. 20:59
Mindenben igaza van Timikének! Kíváncsi lennék a férjére, az mit szól ehhez!!! Szerintem Bálint Toncsival való beszélgetések óta lett Fideszes.
Válasz erre
1
1
billysparks
2026. április 07. 20:32
Szó se róla, szép nő és okos is. Mégis egy balos dugja ...
Válasz erre
0
1
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!