Csúcsra jár a gyűlöletpolitika: rálőttek egy fideszes aktivistára!

2026. március 07. 12:58

Egy szentendrei ház ablakából lőtt a támadó.

2026. március 07. 12:58
Rendőrség

„Most kaptam egy rettentő felháborító és megdöbbentő hívást, hogy az egyik önkéntesünkre, aki kopogtat házaknál Szentendrén, rálőttek az egyik ablakból” – jelentette be Facebook-oldalán a sokkoló hírt Vitályos Eszter kormányszóvivő.

A képviselő hangsúlyozta:

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Eltaktikázta magát Zelenszkij: még Von der Leyen is elfordulhat az ukrán elnöktől

Eltaktikázta magát Zelenszkij: még Von der Leyen is elfordulhat az ukrán elnöktől
Tovább a cikkhezchevron

 Ide vezet Magyar Péter, és az az agresszió, az a gyűlölködés, amit a Tisza Párt hozott a megjelenése óta magával.” 

Egyúttal ígéretet tett, hogy hamarosan további részleteket is megoszt az üggyel kapcsolatban, és a Fidesz nem fogja hagyni, hogy a gyűlölet ilyen erőszakos formát öltsön.

A nyitókép illusztráció, forrása: MTI/Donka Ferenc

 

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Kritikus a helyzet a magyar-ukrán kapcsolatokban: Zelenszkij bizonyítani akart Orbán megfenyegetésével

Kritikus a helyzet a magyar-ukrán kapcsolatokban: Zelenszkij bizonyítani akart Orbán megfenyegetésével
Tovább a cikkhezchevron

Összesen 51 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
nuevoreynuevaley
2026. március 07. 14:30
Habar a rezsimgyulolo hangulat teljesen jogos, kerlek ne az aktivistakat lodozzetek ! 2000/ora bruttoert keccsolnek szerencsetlenek
Válasz erre
0
2
Bitrex®
2026. március 07. 14:29
Az is sokatmondó, hogy két gecinek "tetszik" a cikk tartalma.
Válasz erre
1
0
bekeev-2025
2026. március 07. 14:28
egonsamu-2 2026. március 07. 14:22 Meg szabad tudni mivel löttek? Íj, számszeríj, légpuska, légpisztoly, sportpisztoly, kisöbü puska, vadászpuska, sörétes vagy netán rakéta volt? Vagy ukrán Kalasnyikov? A Kalasnyikov eredetileg orosz/szovjet gépkarabély, de gond egy szál sem. Én megértem, hogy beszartatok az ukránoktól.
Válasz erre
0
2
madre79
2026. március 07. 14:24
Mindegy, a szándék a lényeg!
Válasz erre
3
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!