„Ezúttal a Facebook-oldalára tett ki egy érdekes posztot, de szokásához híven, most sem azt a célt érte el vele, amit szeretett volna, sokkal inkább csúnya öngól lett belőle:
»Ha nincs kollektív felelősség a jobboldalon, akkor nincs kollektív felelősség az ellenzéki oldalon sem. Ha Magyar Péter ahhoz kéri a szavazók bizalmát, hogy azok, akik az elmúlt évtizedekben – hosszabb vagy rövidebb ideig – építették a Fidesz rendszerét, vagy részesei voltak annak, most szembefordulva vele, mégis dolgozhassanak 2026-tól a közös hazáért, akkor mindazoknak is helyük van az ország újjáépítésében, akik az elmúlt 15 évben becsülettel harcoltak a Fidesz ellen. (…) Nincs igaza azoknak, akik azt állítják, hogy ezt a széles és sokszínű ellenzéki tábort csak az Orbán iránti gyűlölet tartja össze. Ezt a tábort az köti össze, hogy újra jogállami és demokratikus keretek között akarja megoldani az ország problémáit a jövőben.«