Jól gondoljátok meg, hogy beálltok-e ebbe a seregbe! Emlékezzetek 2002-re! Ugyanezt csinálták annak a kornak az eszközeivel, az SZDSZ és volt titkosszolgálathoz köthető újságírók segítségével.
És mi lett az eredménye!?
Két év alatt eltapsolták a Fidesz kormány megtakarításait, aztán jött a kormányválság, majd az őszödi beszéd, 2006 október 23. gyalázata, devizaválság majd kétmillió munkanélküli és végül az IMF gyámság.
A brancs ugyanaz, csak az eszközök változtak – ne dőlj be nekik, mert az eredmény is ugyanaz lesz!!”