Csattanós pofon balról Magyar Péternek – állítja az újságíró

2025. május 31. 07:42

„Ebbe Magyarország pusztulhat bele.”

2025. május 31. 07:42
null

Thürmer Gyula volt Stefka István vendége Az öreg című podcastben, a beszélgetést a Magyar Nemzet szemlézte. A veterán baloldali politikus kifejtette a meglátásait az orosz–ukrán háborúról, és kemény véleményt mondott a Tisza Párt elnökéről is.

A Munkáspárt elnöke közölte:

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Külföldi szolgálatok egy magyar újságíró segítségével lehallgatták Szijjártó Pétert, a szálak Orbán Anitáig vezetnek

Külföldi szolgálatok egy magyar újságíró segítségével lehallgatták Szijjártó Pétert, a szálak Orbán Anitáig vezetnek
Tovább a cikkhezchevron

Ukrajna vegyes összetételű nép – orosz, ukrán, litván, lengyel, ruszin, magyar –, amelynek nincs valódi államisága, története.

Ezt követően Magyar Péterrel kapcsolatos félelmeinek is hangot adott:

Rettegek a diktatúrától! Ha ez az ember hatalomra kerül, itt olyan nemulass lesz, amit egyébként mond. Leszámolás, leszámolás mindazokkal, akik ma ellene mennek. A Gyurcsány hozzá képest egy ügyeskedő piaci szónok volt.”

Hozzátette:

Ez a 30-as éveket idézi fel és ők ezt meg is fogják csinálni. Azért tudják megcsinálni, mert az Európai Unió semmiféle szabályt nem ismer el. Csak azt fogja megteremteni és segíteni, ami az ő érdekeit akarja. Ebbe Magyarország pusztulhat bele.”

Magyar Péter Thürmer szerint se nem baloldali, se nem jobboldali. Magyar „egy báb, akit Brüsszelből és ki tudja még honnan irányítanak”.

 

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Fordulat jöhet a kampányban: napokon belül mindent megváltoztathat a kiszivárgott bizonyíték

Fordulat jöhet a kampányban: napokon belül mindent megváltoztathat a kiszivárgott bizonyíték
Tovább a cikkhezchevron

Összesen 51 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
csigabus
2025. június 01. 12:15
Thürmernek adok igazat! Majom Petike menjen a búsba!
Válasz erre
1
0
survivor
2025. május 31. 11:17
A magyar nép azt kapja , amit megérdemel. Kádár is konszolidálta a rendszerét....
Válasz erre
1
1
iphone-13
2025. május 31. 11:11
hazaáruló patkány a képen
Válasz erre
2
0
madre79
2025. május 31. 10:41
Bárcsak meg se született volna!
Válasz erre
2
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!