Még a baráti RTL megkeresésére sem válaszolt Magyar Péter és Kollár Kinga

2025. április 11. 20:47

Vannak kérdések, amikre nincsen válasz.

2025. április 11. 20:47
null

Magyar Péter nem válaszolt az RTL Híradónak arra a kérdésére, hogy lesz-e következménye a Tisza párt európai parlamenti képviselőjének szavainak. Mint ismert, Kollár Kinga hétfőn, bizottsági ülésen arról beszélt: az ellenzék győzelmi esélyeit növeli, hogy az uniós pénzek befagyasztása miatt romlik a magyarok életszínvonala.

Ezt is ajánljuk a témában

Kollár megszólalását általános felháborodás követte, olyannyira, hogy még Orbán Viktor is kifejtette a véleményét az ügyel kapcsolatban. 

A kormányfő hangsúlyozta, hogy Kollár kijelentései Gyurcsány Ferenc őszödi beszédének emlékét idézik.

 A CÖF-COKA illetve a Nemzeti Ellenállási Mozgalom pedig szombaton 15 órára hirdetett tüntetést a Millenáris Parkba, az Európai Bizottság képviselete elé.

Ezt is ajánljuk a témában

Kapcsolódó vélemény

undefined

Németh Balázs

Facebook

Idézőjel

Feketén-fehéren kiderült: nekik csak a pénz, a bosszú és a hatalom megszerzése számít, a magyar emberek élete egy fikarcnyit sem. Ez a Tisza Párt őszödi beszéde.

Nyitókép:Lázár János Facebook-oldala

***

Összesen 39 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
tapir32
2025. április 12. 05:51
Európa legkevésbé korrupt országai közé tartozunk! Eurobarometer: Magyarország a 7. legkevésbé korrupt állam az EU-ban. Világbanknál Magyarország a 6. legkevésbé korrupt állam az EU-ban.
blanconegro
2025. április 12. 05:45
Azonnal ki kell baszni ezeket az országból! Mocskos liberálbolsevik korcsok.
2025. április 12. 05:21 Szerkesztve
Az összes DK-s, Momentumos és MSzP-s EP képviselő megszavazta, hogy Magyarország ne kapja meg a neki járó pénzeket!
hazafi
2025. április 12. 03:17
kunfia2 2025. április 11. 22:15 Figyel te uszító magyarnak végképp nem nevezhető tiszás takony ,TAKARODJ!!!!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!