A tiszás EP-képviselő (a főnök egyik agyhalottja) „őszinteségi rohamával” leleplezte Magyar Pétert

2025. április 11. 16:01

Feketén-fehéren kiderült: nekik csak a pénz, a bosszú és a hatalom megszerzése számít, a magyar emberek élete egy fikarcnyit sem. Ez a Tisza Párt őszödi beszéde.

2025. április 11. 16:01
null
Németh Balázs
Németh Balázs
Facebook

„Ez a Tisza Párt őszödi beszéde. Egy éve tart a színészkedés, a kamuzás, a sunnyogás, az emberek átverése és megtévesztése. Egy éve szövi a tündérmesét Magyar Péter saját magáról, amiben vastagon segíti a liberális, külföldről is támogatott média. Magyar Péter a hős szőke lovag, aki egy platós kocsin végigszántja az országot, hogy elűzze Góliátot, és minden magyarnak jobb legyen. 

Magyar Péter az intelligens jófiú, aki Európába akarja visszavinni Magyarországot. A pártépítő, aki forradalmi ötletekkel választja ki kollégáit, és akihez tapadnak az ország legzseniálisabb szakemberei. A mediterrán szerető, akire buknak a csajok, csak valahogy mindig sírás lesz a vége. Az igazmondó, akinek azokat a hazugságokat is elhisszük, amelyek a legsuttyóbb Facebook-kommentelők szintjéről származnak. Az áldozat, akit nap mint nap bántanak a gonosz propagandisták. A kiváló stratéga, akinek azt sem kell elárulnia, hogy mit gondol napjaink legfontosabb európai kérdéséről, például Ukrajna uniós csatlakozásáról. 

Pontosan tudjuk, mit gondol: azt, amit pénzért elvárnak tőle Brüsszelben. És még sorolhatnánk.

Persze az álarcon már eddig is voltak repedések, hiszen a tündérmese hőse olykor-olykor kibújik a szerepéből, vagy lebukik: agyhalottnak nevezi a kollégáit, büdösszájúzza a szimpatizánsait, agresszív, erőszakos bunkó még az érte rajongó újságírókkal is, iszik, dulakodik és telefont lop – és így tovább.

De most véget ért! A tiszás EP-képviselő (a főnök egyik agyhalottja) »őszinteségi rohamával« leleplezte Magyar Pétert, és feketén-fehéren kiderült: nekik csak a pénz, a bosszú és a hatalom megszerzése számít, a magyar emberek élete egy fikarcnyit sem. Ez a Tisza Párt őszödi beszéde. Nincs itt tündérmese, csak egy nagy átverés. A liberális média és Brüsszel egy darabig még mentegeti, aztán eldobják ők is. Nem lesz kár érte!”

 

Kapcsolódó vélemény

undefined

Apáti Bence

Facebook

Idézőjel

Gyurcsány őszödi beszédét pont így próbálták menteni.

Ezt is ajánljuk a témában

Nyitókép: Németh Balázs Facebook-oldala

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 41 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
states-2
2025. április 12. 08:29
Kommunista csürhe, élén egy pszichopatával.
formaegy-2
2025. április 12. 08:26 Szerkesztve
"A tiszás EP-képviselő (a főnök egyik agyhalottja) „őszinteségi rohamával” leleplezte Magyar Pétert" Balázs! Te sem gondolod komolyan, hogy ezt az agyhalott magától tette? Ő kapta a felolvasandó szöveget - mindez tudatos volt! Ráadásul, tisztában vannak azzal, hogy a Büdüsüket, ostobákat, drogosokat, alkoholistákat, discokurvákat, buzikat mindez nem érdekli! Azt csinálnak amit akarnak! Ez is egy bizonyíték! A törvények pedig maradnak a gyűjtőmappában, mint eddig az évek alatt. Nem kell ezt tovább ragozni! Gyurcsány ezt megtette az ATV-ben kb. egy éve? Nem is akármilyen büszke volt rá! És? Hagyjuk!
patikus
2025. április 12. 08:16
patikus 2025. április 11. 08:30 patikus 2025. április 11. 08:23 • Szerkesztve Ugatnak a kutyák ha macskát látnak- Őrület van a Fidesz kennelben, ha már az országlókupec főcigány is beszólogat Mindenki kirohant.. Eddig épp 48-at számoltam össze,.nem volt ennyi nyálverés doktor szuvenír ügye óta- Vonyítanak a jutifalatért. P E D I G .: Npatikus 2025. április 11. 01:37 • Szerkesztve 1.- Ami adható az nem kötelező. 2.- Nem befizetők vagyunk, hanem támogatást lehúzós haszonlersők. Ebből a 2 tényből következően Kollár Kingának igaza lehet egy harmadik miatt. 3.- Az uniós támogatások a Fidesz önleosztó parazitizmusába vannak becsatornázva. A vérszívók amikor nem kapnak vért az nem is olyan rossz, bár a gazdatest is megérzi ha erősebben szívják majd emiatt., (az kurva Isten, hogy utána sem válnak le rólunk és nem állnak a saját lábukra .)
ambaracurjan
2025. április 12. 06:38
dollár kinga a fejükre öntötte az újra összeállt foslékot. Poloska próbálja majd elkenni a dolgokat, de ez a szurok lemoshatatlan!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!