„Legyen már következménye a nyílt hazaárulásnak!” – most tényleg minden határt átlépett Magyar Péter embere Brüsszelben

2025. április 09. 12:55

A Mandiner olvasói még az állampolgárságát is elvennék Kollár Kingától, aki amiatt ünnepelt Brüsszelben, hogy az Európai Unió jogállamisági eljárása megpróbálja rontani a magyarok életminőségét, ezzel segítve a TISZA Pártot.

2025. április 09. 12:55
null

Teljesen kiborultak a Mandiner olvasói, miután Kollár Kinga bevallotta, hogy azért akarnak kárt okozni Magyarországnak, hogy ezzel segítsék Magyar Pétert. A magyarokat agymosottnak tartó, madeirai luxusingatlannal rendelkező EP-képviselő többek között amiatt örömködött, hogy az eurómilliárdok visszatartásának hála kevesebb kórházat lehet felújítani Magyarországon, a jogállamisági eljárás pedig hatékonyan rontja a magyarok mindennapi életét.

Ennek van pozitív oldala: a magyar emberek romló életminősége erősítette az ellenzéket. És emiatt én… én… én nagyon pozitív vagyok a ’26-os választásokkal kapcsolatban

– mondta Kollár Kinga Brüsszelben.

Lapunk olvasói rávilágítottak: a politikájuk alapján úgy tűnik, minél rosszabb a magyaroknak, annál jobb a tiszásoknak. Szerintük Magyarországnak momentán nem is ellenzéke, hanem ellensége van. „Magyarra fordítva: nem azért örül a pénzek visszatartásának, hogy ezzel segítsék a jogállamiság betartását, hanem, hogy egyre szarabb legyen a magyaroknak” – jegyezte meg egy hozzászóló.

Viszonzásul el kell venni a magyar állampolgárságát, akkor is ha nincs neki másik. Legyen már következménye a nyílt hazaárulásnak

– írta egy olvasónk. Más is ezt követeli: „Ez nem magyar ember. Bűncselekményt követ el az országával szembe. Letartóztatni és elítélni, majd kiutasítani az országunkból. Rohadt áruló.”

Valaki úgy foglalta össze a TISZA Párt brüsszeli politikáját, hogy „Régóta gondolkodom, van-e a hazaárulásnak és a gyűlöletnek az a mélysége, ahova már nem mernek lemenni. De nincs. Bármit képesek megtenni Magyarország ellen”. Sok olvasónk pedig egyértelmű párhuzamot talált Kollár Kinga és Cseh Katalin között.

Ezt is ajánljuk a témában

Nyitókép: Kollár Kinga Facebook-oldala

Összesen 556 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Esperanza
2025. április 14. 14:49
Nem tudom, most akkor nem az a hazaáruló, aki kormányon van, akinek a képviselői többségben vannak az Európai Parlamentben és nem tudják elhozni az EU-s pénzeket, mert nem tudják és nem is akarják teljesíteni a korrupciós és jogállami feltételeket? Nem azok a hazaárulók, akik inkábbb lemondanak ezekről a pénzekről mintsem megfeleljenek a demokrácia alapvető követelményeinek és ezzel megfosszák a hazájukat azoktól a pénzektől, amitől jobban élhetnének az emberek? Kollár Kinga tartja vissza ezeket az elvesztegetett pénzeket ? Ő csak kimondta az igazságot.
05lilla
2025. április 13. 01:03
Kollár Kinga, előre megfontolt szándékkal intézte el Brüsszelben, hogy visszafogják a magyarok pénzét, amennyiben hitelt adnak a szavának. Tagadni sem lehet, egyértelmű a szándékosság. Pontról pontra, tudatosan, minden lelkiismeretet hátrahagyva beszélt, egy elképzelt cél érdekében. Kedves Kinga, ugye erre ment ki a ’játék’? Az ilyen és ehhez hasonló cselekedetekkel a magyar emberek akaratát, jogait kérdőjelezi meg. Tisztelettel - vonja le a következtetést és mondjon búcsút a közéletnek, több millió magyar ember biztonsága érdekében és okán.
Ullyses
2025. április 11. 17:44
Úgy tűnik, abban sokan egyetértünk, hogy kollár kinga hazaáruló! Akkor most szavazzunk: Megfosszuk-e őt a magyar állampolgárságától? Ha igen, jelezd!
AROON
2025. április 10. 16:29
Azt hittem a botmixernél, és Donáthnál nincs rosszabb! Ezek szerint van!!!! A tisza és pribékei!!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!