Szivárványzászlót tűztek ki az óbudai városháza épületére – vette észre a hvg.
„Kezdeményezésemre ma kiraktuk a szivárványzászlót Óbuda-Békásmegyer Polgármesteri Hivatalának épületére. Ezúton is köszönöm, hogy az Otthonunk Óbuda és a Haladó és Zöld Óbudáért frakció és Szabó Tímea, Óbuda-Békásmegyer parlamenti képviselője is támogatta a javaslatot, mert így a kerület képviselőinek többsége közösen mutat szolidaritást a gyülekezési jogában durván korlátozott szexuális kisebbségekkel” – fogalmazott közösségi oldalán a kerület alpolgármestere, Béres András.