Az ország többi részének, különösen a demokratáknak, joguk van megkövetelni azt, hogy Magyarral szemben használjanak azonos mércét, ne kapcsolják ki a politikusokkal szemben kötelező fékeket és ellensúlyokat.
Egyebek mellett követeljék meg, hogy Magyar csináljon egy pártot, vegyen fel tagokat, fejezze be erről a hazudozásokat.
Az ország demokratikus gondolkodású polgárainak joga van követelni azt, hogy Magyar támogatói szabjanak határt az elszabadult hajóágyúként funkcionáló Magyar »one man show«-jának, hogy bármit megtehet, amerre a fideszes nárcisztikus propagandista agya áll. Ha megismétli a »nemzeti konzultáció« hazugságait, ne hallgassák el, ne asszisztáljanak.