Gyenge start: alig háromszázan voltak kíváncsiak Magyar Péterre Gyulán

2025. március 01. 12:03

A Petőfi téren harmadannyian voltak, mint tavaly.

2025. március 01. 12:03

Magyar Péter, akárcsak tavaly, idén is Gyulán kezdte meg az országjárást, ahova elmondása szerint családi szálak is kötik dobozi dédnagyapja révén. A már akkor is meglehetősen gyér érdeklődés – a gyulai várnál tartott 2024-es fórumán nagyjából ezren voltak jelen – most még inkább megcsappant. 

Noha a mostani tiszás rendezvényt a már eleve jóval kisebb területű Petőfi térre szervezték, a szimpatizánsok nemhogy nem töltötték meg a teret, hanem csak kisebb csoportokban lézengtek.  A gyulai Petőfi téren maximum 300 ember volt kíváncsi Magyarra, ez azt jelenti, hogy harmadannyian mentek el, mint tavaly

Forrásaink szerint a résztvevők zöme nem is gyulai volt, hanem a megye más településeiről érkeztek.
 

 

Ezt is ajánljuk a témában

 

Összesen 155 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Infidel
2025. március 01. 15:00
300-an mint a Thermopülai szorosnál…emberek ne higgyetek “Leonidásznak” csúnya vége lesz.
nempolitizalok-0
2025. március 01. 15:00
mamika-2 2025. március 01. 14:02 sziasztok ..újra vagyok .. áradunk ..ennyike " Apadtok...ennyike.
re2026
2025. március 01. 14:59
Apad a tisza pedig áradnia kéne! De miért is van megint a banzáj? Senki sem tudja, igy aztán marad a hőbörgés,de ezt már az értelmesebbje nem veszi be! Petike pedig csak felolvassa ismét a szokásos minden rossz bezzeg ha én leszek akkor jön a kánaán szövegét, nos erre jó csak a rendezvény. Ettől még nem lesz erősebb a tisza ,sőt! Petike elég volt! Vége van!
Józsi6
2025. március 01. 14:59
HVG: "Republikon Intézet: Csökkent a Tisza Párt előnye a Fidesszel szemben" Nocsak, nocsak
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!