A nagy Mandiner-összefoglaló: így változtathatta meg Magyar Péter álláspontját a háborúról Manfred Weber

Látványosan kerüli a Tisza Párt elnöke, hogy egyértelmű véleményt nyilvánítson az orosz-ukrán konfliktusról – nem volt ez mindig így.

Elengedhetetlen, hogy mindannyian megismerjük ezt a szubkultúrát, ezt a férges, leprás televényt, ahol ezek tenyésznek.
„Személyes kedvencem ez:
»Miért van nyugdíj, miért kapnak emberek nyugdíjat?? Miért adunk nekik nyugdíjat?? Miért fizetünk nekik, amikor nem csinálnak semmit?« Erre egy másik úgy reagált: »ja, semmi haszon nincs már belőlük többé, tudom, de akkor legalább az eutanáziát engedélyezzük«.
Ezek írják a Petykának a politikai programot.”
Kapcsolódó vélemény
Magyar Nemzet
„Nagy” tüntetés volt Debrecenben, számíthattunk is rá, hiszen beleállt a Tisza is, nem csoda, hogy legalább háromszázötvenen (350!) megjelentek.
Nyitókép: Illyés Tibor / Magyar Nemzet