„Nincs helye a közéletben” – keményen nekimentek Puzsérnak a HírTV stúdiójában (VIDEÓ)

2025. február 19. 22:05

Puzsér Róbert 2019-ből előkerült pedofília-relativizálása nagy botrányt kavart.

2025. február 19. 22:05

2019-ből került elő Puzsér Róbert egy véleménye, amely szerint „a pedofília egy hajlam, a hajlam pedig önmagában nem lehet bűn”. A HírTV-s Komment beszélgetésében is szóba került a téma, ahol Sarkadi-Illyés Csaba, az economx írója elmondta, hogy „ezt a kijelentését neki (Puzsér Róbertnek – a szerk.) kéne majd valahogy emberi nyelvre lefordítani”. A pontos idézet elhangzása után már egészen másképp fogalmazott az újságíró.

Ha a legegyszerűbben lehet fogalmazni, és ezt tényleg így gondolja, akkor valószínűleg nem nagyon van helye abban a közéletben, amit mi szoktunk nézegetni, mert ez vállalhatatlan.

– fogalmazott Sarkadi-Illyés Csaba.

Ezt is ajánljuk a témában

Az Economx újságírója szerint „ennél kisebb dolgokért is el kellett politikusoknak tűnniük a sorból”, közben a budai rasszista viccelődést hozta fel példaként. Sarkadi Illyés Csaba elmondta azt is, hogy „ha ezt egy jóérzésű ember, vagy akinek van családja, vagy bárki olvassa, az nem hiszem, hogy ezt el tudja fogadni”.

Ez nem hiba, hanem ez egy olyan ámokfutás, hogy az borzasztó [...] ez az a téma, ami egy olyan vörös vonal, amiben nincsen bocsánat és nincsenek fokozatok.

– jegyezte meg Lukács Adorján elemző.

Az elemző szerint ezen a vonalon akarta Puzsér átrugdosni az embereket. Sarkadi-Illyés Csaba később felhozta, hogy az idézett, 2019-es vélemény Vona Gábor társaságában hangzott el, az akkori Black Mirror beszélgetős sorozatban, kisebb nyilvánosság előtt, és szerinte „az a kérdés, hogy miért most lett ez előszedve és miért gondoljuk azt, hogy 2019 óta nem zavart ez senkit”.

Egészen véletlenül most derült ki, miután Magyar Péterrel közösen fognak színpadra állni”

– mondta Sarkadi-Illyés Csaba.

Ezt is ajánljuk a témában

Lukács Adorján elemző a felvetésre, hogy politikai szándékkal kapott újra nyilvánosságot a felvétel, úgy reagált, hogy „én megmondom őszintén, hogy elfogadom, amit mondasz, de én sose mennék bele még idáig sem”. Hozzátette, hogy „ha van ilyen benne, akkor az a politikának a dolga, ítélje meg mindenki a politikusokat eszerint”, majd kijelentette, hogy „de a súlyán semmit sem mozdít az égvilágon.”

Nyitókép: Mandiner/Földházi Árpád

A teljes beszélgetés alább hallgatható és nézhető végig:

 

Összesen 10 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Sróf
2025. február 19. 23:24
Ez a Juhász Bence nevű politológus gyerek olyan, mintha Horn Gábor fiatalkori kiadása lenne, mármint majdnem olyan idegtépő hallgatni a szövegelését.
2025. február 19. 22:51 Szerkesztve
Puzsi szóval, Novák Katyi pedig tettel védte be a pedofíliát. A szellemi törpék serege, pedig hápog és háborog. Vért kíván s ha egyszer azt akar, akkor meg is kapja, mert lesz itt Rogán Tóni féle karaktergyilok, újabb, véresebb, borzalmasabb, miközben Szájer Józsi a kurvák faxát stíröli egy eresz alól. Én nem csodálom, hogy ettől a sok agykúrástól, ami itt végbe megy, Schmidt Marinak köresztbe áll a szöme. Felkészül Bayer Zsólti gyűjti a horogkeresztes tempóra írt káromkodásait é feni a henteskést nagy keresztényi jámborságában. Az se csoda, ha ilyen társaságban A Deutsch csíkjai nyúltak meg nyúltak és duplázódtak addig el, amíg szétszívott aggyal és fejjel szét nem égette magát ország-világ előtt (nem először). Mindeközben Lázár Jankó kajánul vigyorog és szeme sarkából oda-oda sandít, hogy üres-é mán az az a szék, mert jó lenne, ha immár ürülne. Ilyen az, amikor az ürülés és az ürülék egybeesik, időben és térben. Haladunk.
johannluipigus
2025. február 19. 22:37
Azt régóta tudtuk, hogy puzsér egy elmebeteg állat, de az most új, hogy még pedofil is. Javasolnám a rendőrségnek, hogy tartsanak a féregnél házkutatást és vizsgálják át a számítógépét.
llnnhegyi
2025. február 19. 22:28
Puzsér MPGG embere
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!