Sebestyén Balázs a Rádió1 kedd reggeli műsorában fejtette ki véleményét Donald Trumpról, valamint a mögötte álló milliárdosról, Elon Muskról, amelyet a 24.hu szemlézett. A portál szerint a műsorban Sebestyén Balázs egyértelműen kejelentette, hogy
„Nekem nagyon tetszik az elitellenessége, a gondolkodása, a bitcoinról való eszmefuttatásai, hogy mennyire érti, mi történik Amerikában. Nem egy hülye csávó, szerintem, és nagyon jól látja a folyamatokat. Sokat beszél a demokratákról, a demokraták bűneiről. Nagyon összetett a pacák! Én kifejezetten kedvelem őt” – idézte a lap a műsorvezetőt.