Sajnos Pressman barátunk csak pár fémszekrényt meg két létrát hagy ide

2025. január 24. 20:37

Pedig ha lett volna valami izgibb dolog, rálicitálok biztos.

2025. január 24. 20:37
null
Ceglédi Zoltán
Ceglédi Zoltán
Facebook

„Ezen a linken találhatók a szerte a világban Trump jöttére távozó amerikai nagykövetek árverései. Cuccok, amiket nem visznek el. Katmanduban szobabiciklit és laptopot, Paramaribóban még egy Mitsubishit is árulnak; Párizsban egy csomó iPonera lehet licitálni, Manilában légtisztítótól villástargoncáig csomó klassz dolog. 

Ezt is ajánljuk a témában

 Sajnos Pressman barátunk csak pár fémszekrényt meg két létrát hagy ide, pedig ha lett volna valami izgibb dolog, rálicitálok biztos.
 Most nézem, a londoni nagykövetségnek meg Peugeot-ja volt? Nyilván ott se a népszerűséget hajhászták akkor.”

Nyitókép: MTI/ATTILA KISBENEDEK

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 31 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
wadcutter
2025. január 26. 08:15
Présasszony lehet kankót is itt hagyott kisbarátainál, csak azt nem hirdetik sehol
Obsitos Technikus
2025. január 25. 14:44
A legjobb lenne, ha nyom nélkül tűnne el, mint a Goodfriend..
atti64
2025. január 25. 14:37
EGY BUZITOL NEM KELL SEMMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nyafika
2025. január 25. 14:25
tikkadt-szocske 2025. január 24. 21:49 A fémszekrény biztos tele van vazelinnel. A két létra elégge perverz dolog. - Létráról seggest ugrani vazelinos műbránerbe?
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!