eddig csupán verbálisan bántották – például utána üvöltöttek valahol, vagy beszóltak neki –, tettlegességig fajuló atrocitás nem érte, ám úgy gondolja, ez a munkájával jár.
Whisperton két évvel ezelőtt coming outolt, ám mint kiderült, nem volt még kapcsolata.
„Voltam már szerelmes, de nem éltem még párkapcsolatban. De nyitott vagyok rá. Valaki olyanra, aki szeret, aki mellett igazán önmagam lehetek. Nem biztos, hogy könnyű velem, mert nem átlagos az életem, és én sem vagyok az. Ám mivel én idegesítően optimista ember vagyok, tudom, hogy megtalálom azt, aki szeret, és akit én is viszontszerethetek” – mondta a Best magazinnak.