2010 óta dolgozom zöld politikusként, ebből 8 évig Zuglóban voltam alpolgármester. Életem egyik legnehezebb feladata volt.
Kommentben belinkelem Szabó Tímea reakcióját, aki Óbuda-Békásmegyer egyéni képviselője, kétszer is legyőzte már a Fidesz jelöltjét. Nem gondolom, hogy csak úgy félre kéne állnia a Tisza majdani jelöltje miatt, a minimum az, hogy előválasztáson a választók dönthessék el, kit szeretnének látni a Fidesz kihívójaként. Addig persze még sok víz lefolyhat a Tiszán, de erősen kétlem, hogy a maihoz hasonló kinyilatkoztatások visznek igazán közel a kormányváltáshoz.”
***