Ne hazudj, Peti!

2024. szeptember 19. 18:48

Magyar Péter összefogásról papol, de még árvíz idején is betegesen hazudozik.

2024. szeptember 19. 18:48
null

Nyitókép: Facebook

„Ne hazudj, Peti!

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

A Fidesz ismét megmutatta az egyik legnagyobb erősségét, a Tisza csak számháborúzott – ez kulcsfontosságú lesz a választásokon

A Fidesz ismét megmutatta az egyik legnagyobb erősségét, a Tisza csak számháborúzott – ez kulcsfontosságú lesz a választásokon
Tovább a cikkhezchevron

Magyar Péter, a notórius hazudozó - nem meglepő módon - megint hazudott!

Ezúttal a köztársasági elnökről.

Azt állította, hogy Sulyok Tamás nem törődik a gátakon dolgozó emberekkel.

Ezzel szemben az igazság a fotókon látható. A képek a köztársasági elnök Facebook-oldalán is kint vannak természetesen.

Magyar Péter összefogásról papol, de még árvíz idején is betegesen hazudozik.”


 

 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Az Európai Unió vezető hatalma döntött: Orbán Viktor stratégiáját követi az orosz-ukrán háborúban

Az Európai Unió vezető hatalma döntött: Orbán Viktor stratégiáját követi az orosz-ukrán háborúban
Tovább a cikkhezchevron

Kapcsolódó cikkek a Árvíz 2024 aktában.

Ki a legény a gáton?

Egy hatalom nélküli politikus valóban csak homoklapátolásra jó ilyenkor, arra viszont vannak nála alkalmasabbak is.

2024.10.02 20:49

Összesen 25 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
freely
2024. szeptember 20. 17:57
Hol fognak a Menczer-féle fidesznyikek dolgozni a Fidesz bukása után?
Válasz erre
1
3
google-2
2024. szeptember 20. 08:47
A hazudozás Magyar programjának az alappillére. A követői is hasonló emberek lehetnek. Mi jut először az eszükbe? Egy jó nagy hazugság, illetve több is. Ebben reménykednek. Gyurcsánynak sem jött be ez a fogása, Magyarnak sem fog!
Válasz erre
4
1
moricka13-3
2024. szeptember 20. 06:02
A Mandiner főszerkesztőitől követelhetnénk is, de csak tisztelettel kérjük, hogy szíveskedjenek visszatenni/tetetni a legrövidebb időn belül azokat a kommenteket, amelyeket többek közöttt Gyurcsány Ferenc, Magyar Péter, újabban még Nagy Attila Tibor is, töröltek/töröltettek a nekik nem tetszők közül, megsértve a szólás-, és véleményszabadság demokratikus követelményét!
Válasz erre
5
0
Szerintem
2024. szeptember 20. 06:00
Összefogás a tiszafostossal? Az ország ellen, idegen hatalmak érdekeiben összefogottal? Na az baszna csak be az országnak.
Válasz erre
4
1
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!