Legalább annyira tisztelem az LMBTQ+ világot, mint a keresztényeket

2024. augusztus 12. 15:52

Nekem se szivárvány, se kereszt nem kell a köztereken!

2024. augusztus 12. 15:52
Szanyi Tibor
Facebook

Nyitókép: Mandiner-archív

„Legalább annyira tisztelem az LMBTQ+ világot, mint a keresztényeket, de nekem se szivárvány, se kereszt nem kell a köztereken!”

Ezt is ajánljuk a témában

 

 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 83 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Nimril
2024. augusztus 14. 09:13
A sarló-kalapács sem zavart, te alkesz fasz.
Válasz erre
0
0
Nimril
2024. augusztus 14. 09:11
A "kapitánynak" csak a vörös csillag kell a közterekre! Kurva anyádat.
Válasz erre
0
0
bagyadtsolomon
2024. augusztus 13. 22:23
Látom nem iszol rendesen!
Válasz erre
2
0
Robi54
2024. augusztus 13. 12:53
Bezzeg a vörös csillaggal jól elvoltál.
Válasz erre
6
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!