Puzsér abszolút védelmébe vette Szoboszlai Dominikot, szerinte ezt nem lehet ezt a borzalmas teljesítményt ráhúzni a csapatkapitányra. Nem várható el tőle, hogy egy küszködő szenvedő válogatottat a vállára vegyen – mondta a publicista, aki szerint Szoboszlai magához képest jól játszott, egyszerűen nem jutott labdához, ami elsősorban a többi játékos hibája.
Egy 23 éves kölyökről van szó, hogyan várhatjuk el, hogy egymaga nyerjen meg egy meccset? – tette fel a kérdés.
Puzsér úgy látja, túl nagy szerepet játszik a lélektani tényező Szoboszlai karrierjében. Egri Viktor szerint ráadásul rengeteg olyan zavaró, figyelmét elvonó tényező jött be az életébe, amelyhez eddig nem kellett hozzászoknia. Lassan minden második reklámban őt látjuk.
Ezzel Puzsér teljesen egyetértett, szerinte gyakorlatilag Szoboszlaira van felépítve a nemzettudat.
A teljes adást itt nézheti meg: