Magyar még arról is hazudik, hogy miért hazudik

2024. június 04. 22:22

A messiásváró támogatói már olyan fanatikusok, hogy mondhat bármit, semmi nem érdekli őket.

2024. június 04. 22:22
Bartus László
Amerikai Népszava

Nyitókép: Balint Szentgallay/NurPhoto via Getty Images

„Semmi meglepő nincs abban, hogy a magát függetlennek és/vagy ellenzékinek nevező média egyetlen szóval sem kifogásolta Magyar Péter kijelentését, amelyet a Rczespospolita nevű lengyel lapnak adott interjújában mondott. Magyar azt állította, hogy »ha elkezdenék rosszakat mondani Oroszországról, azonnal elveszítenék minden támogatottságot«.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Az egyik legismertebb közvélemény-kutató bemondta, mi a valóság Magyarországon – ennek Magyar Péter nem fog örülni

Az egyik legismertebb közvélemény-kutató bemondta, mi a valóság Magyarországon – ennek Magyar Péter nem fog örülni
Tovább a cikkhezchevron

Magyar ezzel azt állította, hogy azért nem mond rosszat Oroszországról, mert a támogatói elfordulnának tőle. Ez több szempontból sem igaz. Egyrészt, a messiásváró támogatói már olyan fanatikusok, hogy mondhat bármit, semmi nem érdekli őket, ők mindennel szemben megvédik és készek hazudozni bármit mellette. De a valóság ennél is rosszabb.

Minden önigazoló hazug állítással szemben, Magyar egyetlen fideszest nem állított maga mellé, senkit nem csábított át Orbán mellől, hanem csak azoknak a volt fideszeseknek egy részét találta meg, akik tőle függetlenül, a kegyelmi ügy miatt lemorzsolódtak.”

***

Ezt is ajánljuk a témában

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 140 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Tehetős Totó
2024. június 06. 04:02
Tegyétek egymást!
Válasz erre
1
1
Jean_Lannes
2024. június 05. 23:51
Az igazi birkák a poloska birkái.
Válasz erre
2
0
monuskaroly
2024. június 05. 11:35
Tényleg like-oljátok ezt a tetvet? Akármit is ír nem szabad vele foglalkozni, mert egy számító féreg!!!!
Válasz erre
7
1
tapir32
2024. június 05. 10:27
Az ellenzék aljas halálpárti! Milyen szülők az ilyenek? A gyerekeiket háborúba, halálba küldenék! Megnyomoríttatnák! Pfujj!!! Továbbá úgy gondolom, hogy: A Soros birodalomnak vesznie kell! A nyitott társadalom eszméjének vesznie kell!
Válasz erre
7
2
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!