– hangsúlyozta a 37 ezer Facebook-követővel rendelkező vállalkozó, aki a videó posztolását követően egy nappal pedig már egy egészen más hangulatú bejegyzéssel jelentkezett. Végel Tamás egy beszédes válogatást tett közzé a videója miatt őt gyalázó kommentekből, amelyekhez a következőket írta:
A stílus maga az ember. Elég volt egy jó időre ebből, vissza a törlés-tiltás elvhez.
Nem érdemli meg sem a családom, sem a cégek, hogy idegen emberekkel kommunikáljak a »semmiről«. Mindenesetre egy megerősítést szereztem: nem lesz több politikai (szerintem nem volt az...) bejegyzés az oldalon. Nem effelé szeretném építeni az oldalt és a Követőket. A videót nem törlöm” – írta bejegyzésében Végel Tamás.