Köszönöm a szülésznők és a terhespatológián dolgozó nővérek gondoskodását. Amit a szülőszobában megéltem, az több, mint profizmus. Két csapat dolgozott együtt legalább 15 ember, hogy minden jól alakuljon. Sehol a világon nem lett volna ennél profibb ellátásban részünk.
A sikeres szülést és Lujzi, Keve, Zalán gyors ellátását és inkubátorba helyezését köszönöm;
dr. Vermes Gábornak
dr. Kazár Tibornak
dr. Király Gábornak
dr. Valler Krisztiánnak
Mészáros Molnár Veronikának
Csalló Líviának
Békés Norbertnek
dr. Simon Adriennek
dr. Csirinyi Dorottyának
dr. Paraki Rozáliának
dr. Jánosi Kingának
Talabos Renekának
Markóné Koblencz Rékának
Illyés Mónikának.
(Szeretlek benneteket Pic angyalkák és Irén szülésznő!) Margitkát, a tisztaság angyalát meg ölelem. Mi jól vagyunk, bekuckóztunk.
Boldogok vagyunk 62 nap után újra otthon, de már három csodával gazdagabban. Köszönöm édes Istenem, hogy a tenyereden hordozol bennünket!”