Tíz éve dolgozott együtt a Hócipő című szatirikus lapnál Bakács Tibor és Farkasházy Tivadar, ám az együttműködésnek úgy tűnik, most vége – írja a Blikk.
Az alapító Farkasházy szerint a lap 2010 óta küzd a fennmaradásért, és mivel igen kevesen vannak, szoros együttműködésre van szükség. „Tíz éve, a szalámis botrányakor, amikor ezért a semmiségért meghurcolták, szinte ismeretlenül felhívtam, hogy ezt bizonyítsam, jöjjön hozzánk, hiszen nagyon tehetséges újságíró, annak tartom most is. Mivel alig páran vagyunk, mindenkinek pontosan és precízen kell együttműködnie,