Három ország szembeszállt az Európai Unióval: Orbán Viktor fontos szövetségeseket szerzett

A múlt heti uniós csúcs komoly eredményeket hozott Magyarországnak. A szuverenista erők már nincsenek egyedül az Európai Unióban.

Egy karácsonyi élményét osztotta meg Győrfi Pál a Facebookon.

Mint posztjában is írja, az Országos Mentőszolgálat szóvivője véletlenszerűen, bevásárlás során találkozott a középkorú férfival. Győrfi Pál arra lett figyelmes, hogy a férfi maszkját kis fotók díszítik. A férfi Győrfi Pál kérdésére elárulta, hogy nyolc gyermeke és felesége arcképe látható a maszkon.
„Tudjátok, az újságok minden évben megjelentetik az ország leggazdagabb embereinek rangsorát. Szerintem alapvető tévedés milliókban mérni a gazdagságot. Ez a férfi, még ha kevés pénz van is a bankszámláján, és luxusautó helyett egy húszéves kombi várta a parkolóban, biztosan ott van a leggazdagabbak között” – írta a szóvivő, boldog karácsonyt kívánva a férfinak és családjának.

Címlapfotó: MTI/Szigetváry Zsolt