A Jászság Népi Együttes tagjai voltak azok a fiatalok, akik 2010. november 17-én éjszaka, csütörtökre virradó éjjel balesetet szenvedtek Budapesten a Lágymányosi hídon. A fiatalok a Fonóban tartott táncházból mentek volna hazafelé. A sofőr, aki nem ismerte a környéket, a budai oldalon a forgalommal szemben hajtott fel a hídra, ahol egy postai teherautó beléjük ütközött.
A balesetben a helyszínen életét vesztette két 19 éves lány és egy 17 éves fiú. A 18 éves sofőrt és további két utasát, egy 31 éves férfit és egy 20 éves fiatalembert a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították.