Két út áll az Európai Unió előtt: az egyik a történet végét jelentené

Egyre világosabb, Orbán Viktor miért hangoztatja régóta, hogy a brüsszeli politika irányát meg kell változtatni.

Áram-, gáz- és vízlopással is gyanúsítják Galambos Lajost, alias Lagzi Lajcsit. A zenész csütörtökön előzetesbe kerülhet, bár a ügyvédje szerint teljesen ártatlan, csak egy személyes konfliktusról van szó.
Előzetesbe kerülhet Lagzi Lajcsi, akit áram, gáz és víz lopásával gyanúsít a rendőrség. A gázlopást a rendőrség az Origónak hivatalosan is megerősítette. Galambos Lajos kedd óta őrizetben van,ügyvédje szerint azonban csak egy személyes ügyről van szó, védence nem vesztegetett meg senkit.
A zenész saját lakásán kívül az általa reklámozott Boglárka Apartmanban is lophatta az áramot és a vizet. Sőt, a lap szerint a lakópark eleve úgy volt kialakítva, hogy legyen benne egy „lopó szoba”, melynek segítségével évi több millió forintot spórolhatott meg a tulajdonos.
