A Jobbik megtiltaná, hogy a kormányzat, önkormányzatok, állami cégek sikerpropagandát folytassanak. Novák Előd, a párt alelnöke keddi sajtótájékoztatóján arról beszélt: a sajtóban kiszivárgott állami reklámügynökség létrehozása támogatható volna, ha nem a Fidesz „gazdasági holdudvarához” tartozó „narancsbárók” harcáról és 40 milliárd forint közpénz egy másfajta kiosztásáról lenne szó. Szavai szerint olyan átalakításra lenne szükség, amely felelősebb, átláthatóbb, takarékos gazdálkodást eredményez az adófizetők pénzéből.
A jobbikos politikus három pontban foglalta össze javaslatait. Ezek közül az első, hogy megtiltanák a kormányzati, önkormányzati sikerpropagandát, ami szerinte hol nemzeti konzultációként, hol nyíltan zajlik.