Lemondana az MTV vezetője

2009. november 13. 11:31

Felajánlotta lemondását Medveczky Balázs, a Magyar Televízió ügyvezetésével megbízott alelnök.

2009. november 13. 11:31
Sem cáfolni, sem megerősíteni nem kívánta Medveczky Balázs, hogy levélben közölte: bizonyos feltételekkel lemondana a Magyar Televízió (MTV) Zrt. ügyvezetői posztjáról. Czeglédi László kuratóriumi elnök annyit közölt, "valóban kaptunk egy levelet" az ügyvezetőtől, annak tartalmáról azonban nem kívánt nyilatkozni. Állítólag Medveczky Balázs Katona Béla házelnökkel, valamint a tévékuratórium elnökségével is közölte szándékát. 
 
Több kuratóriumi elnökségi tag ugyanakkor azt mondta: az eddig kétszer visszadobott, 2,4 milliárd forintos hitelfelvétel megszavazása mellett az ügyvezető ahhoz kötötte távozását, hogy konszenzussal válassza ki utódját a testület. 
 
Értesülések szerint az idő közben megkezdődött rendkívüli kuratóriumi elnökségi ülésen nem az ügyvezető, hanem Nagy Attila gazdasági igazgató képviseli a menedzsmentet. Az MTV sajtóirodája mindeddig nem erősítette meg a híreszteléseket.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Egyre nagyobb az aggodalom Európában: semmi sem úgy alakul Magyarországon, mint ahogyan tervezték

Egyre nagyobb az aggodalom Európában: semmi sem úgy alakul Magyarországon, mint ahogyan tervezték
Tovább a cikkhezchevron

Összesen 1 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
freehckr
2009. november 13. 11:42
"2,4 milliárd forintos hitelfelvétel megszavazása mellett az ügyvezető ahhoz kötötte távozását, hogy konszenzussal válassza ki utódját a testület" Tehát marad... Ennyi erővel olyan feltételhez is köthette volna, hogy akkor hajlandó távozni ha majd cigánygyerekek potyognak az égből. :)
Válasz erre
0
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!