A holnapi tüntetésről: normális Magyarországot szeretnék, működő demokráciát

Ezért megyek ki, ezért szólalok fel. A demokráciáért és nem valami ellen.


Ezért megyek ki, ezért szólalok fel. A demokráciáért és nem valami ellen.


A Sándor-palota előtt várják vasárnap 16 órától azokat, akik tiltakoznak, amiért Magyar Péter mindenáron el akarja távolítani a közjogi méltóságokat a pozíciójukból.

