Önöknek kellene örökre eltakarodniuk a közéletből – a gyávaság, a megalkuvás és az egzisztenciaféltés okán

Sulyok Tamás köztársasági elnök az alkotmányosság és a törvényesség utolsó védvonalához, az Alkotmánybírósághoz fordult.


Sulyok Tamás köztársasági elnök az alkotmányosság és a törvényesség utolsó védvonalához, az Alkotmánybírósághoz fordult.


Vannak évtizedek, amikben semmi sem történik, és vannak hetek, amikben évtizedek történnek.
