Ezek nem emberek

2021. március 26. 12:22

Járvány alatt kórházat zárnak be, hogy tovább gazdagodhassanak.

2021. március 26. 12:22
Szabó Tímea
Facebook

„Ilyen nincs. Ezek nem emberek. Járvány alatt kórházat zárnak be, hogy tovább gazdagodhassanak.”

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 112 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
többsincskiraly3
2021. március 29. 12:45
Nem, Szabó Tímea, nem "ezek" hanem ön nem ember. Egy rikácsoló psychopata, visszataszító, közundornak örvendő nőszemély, akit a választói elvakultság bejuttatott abba a Házba, ahol a nyilasok, Rákosi gyilkosai és Kádár bűntársai után - reményeink szerint - már nem lehettek volna ilyen emberek, mint ön. De lettek és ezt nekünk el kell viselni. Vajon mit szól az ön családja amikor ripacskodásait látja, hallja? Hiszen ilyenkor még én is szégyellem magam..
lemez
2021. március 29. 10:10
Az anyád vasporos picsájának hazudj órókké te ingyenéló szajha.
Bokros Birka
2021. március 29. 09:59
Kabul rózsája már megint hazudós vagy! Örülj neki, hogy Gyurcsótány főnököd bezáratta az OPNI-t így szadad lehetsz Te is!
MrStokes
2021. március 29. 09:53
Minden megszólalása kontraproduktív ennek a cia ügynöknek. Nem mondták neki, hogy nem Kabulban van ?? Ez a nagyszerű asszony, mondaná Korózs elvtárs.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!