Durvul a háború: súlyos válság felé halad a Magyar-kormány

Sulyok Tamás nem adja be a derekát, egyre kellemetlenebb a szituáció a kormányfő számára.

Mindenkit leigazol a kormány.

„Az egyik karlendítő RTL-esből parlamenti képviselő, a Partizán talpnyalójából kancelláriaminiszter, két másik RTL-es és egy ATV-s műsorvezetőből kormányszóvivő.
Lassan kezdhetnek aggódni a médiatulajdonosok, hogy nem marad »független újságíró« a szerkesztőségekben, mert mindenkit leigazol a kormány.”
Nyitókép: Magyar Péter Facebook-oldala