Gyere hozzánk podcastet készíteni!

Bérelhető a Mandiner korszerű stúdiója, mutatjuk a részleteket!

Mi történik a jobboldallal egy választási vereség után? Hogyan alakul át a politikai nyilvánosság, és milyen kihívások várnaak a Fideszre ellenzékben?A Hotel Lentulai legújabb adásában Vincze Emília ezekre a kérdésekre keresi a választ Lentulai Krisztiánnal.

A beszélgetés középpontjában egy olyan forgatókönyv áll, amelyről a jobboldalon sokáig kevesen beszéltek nyíltan: hogyan fog kinézni Magyarország és a konzervatív oldal egy elveszített választás után.
A műsorban szóba kerül Magyar Péter felemelkedése, a Fidesz előtt álló kihívások, a jobboldali média jövője, valamint az is, hogy milyen gyorsan változhat meg a közéleti hangulat egy ilyen politikai fordulat után.
Vincze Emília szerint bizonyos kérdésekben a választók nagyon hamar össze fogják hasonlítani az új kormány teljesítményét az Orbán-korszakkal.

